AFSLØRING: Så LET vil jihadister overtage Danmark med vold! – Frihedens Stemme
— Read on tv.frihedensstemme.dk/2020/08/03/afsloering-saa-let-vil-jihadister-overtage-danmark-med-vold/
Flammehav i danske byer og koran udfoldelser i TV og på danske sendestationer kan som her skitseret gøre Blodbadet i Stockholm eller på Balkan kunsten efter.
Danskerne har ingen våben ved hånd og de professionelle er ude af drift til hjemmebrug.
De røde islamelskere er ikke værre end de blå madam blå kaffekander og kakkelborde, som Gucci Helle så nedladende kategoriserede socialdemokraterne.
De feminiserede mænd, som burde beskytte både dansk jord og deres familie er hoppet op i trætoppene i sportsudstyr og sikkerhedsudstyr og glidecreme.
De mimer fortids ægte mandfolk, som trak kniven og køllen, hvis fremmede kom nær.
Nutidens pjok går i bøssetøj og skærer salamien til deres lille mund og sarte slimhinder.
Dansk JÆGERKORPS og flere af samme støbning findes i Holger Danske klæder trods alt.
Kan vi få vækket de gener, som stadig kendetegner et mandfolk, eller er de på indkøb ?
Islam skal udryddes på vores breddegrader og deres stikirenddrenge politikere stemmes i urner ved alle kommende valghandlinger.
Hærens bedste må gerne gå til generalerne og forlange en arbejdsbeskrivelse og formålet med deres uddannelse. Det kan vel næppe være nedlæggelse af Danmark, fordi EU har lagt en telefonbesked !