Ytringsfriheden i Danmark og alt, hvad den indebærer, koster.
— Read on www.bt.dk/samfund/beskyttelse-af-rasmus-paludan-har-kostet-127-millioner
ANTIDEMOKRATER OG FEJE POLITIKERE KOSTER TRYGHED I DANMARK MED ISLAM IDEOLOGI
Islam skal ikke have ytringsfrihed og handlefrihed forud for skatteborgernes penge.
At Rasmus Paludan udstiller islam som både voldelig, kriminel og morderisk behøver vi ikke forræderiske BT til at skrive om.
Mon ikke de bladsmørere snart skal lægges i urner for tabt tryksværte og demokrati, grundet politisk og journalistisk fejhed og uduelighed i forhold til at værne om danskernes GRUNDLOVSSIKREDE RET ?
Stop mediestøtte til de løgnagtige røde medier, som har del i tabt demokrati for hvide anstændige danskere, som betaler gildet med islam i vores land.
EU med blege ligegyldige og latterlige Ursula von Leyen, som stiller sig op som var hun præsident for Europa.
En kvinde mere intetsigende trods tillærte ord skal vi lede længe efter.
NEJ VI SKAL IKKE OMFORDELE ISLAM til vores Nationalstater, med mere udemokratiske forhold i vækst.
Afrikanere og andre skal retur og Ulandsbistand alene bruges i deres egne hjemlande, hvis overhovedet noget
Hvad rager de lavIQ nassere Europa ?
De må klare sig selv. Selvforsørgelse er ikke et fremmedord.
De nassere, som vælter ind og kræver respekt, de kan godt skride retur med deres infame destruktive ideologi og vold, som koster Europa liv og demokrati.
Så kom ikke her og bed Rasmus Paludan om at stoppe hans fredelige opvisning, som islam udøver vold imod.
BT I er nogle løgnagtige antidemokrater